Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

SDG PROFESINĖS SVEIKATOS SPECIALISTAI KVIEČIA


Rugsėjo 29-oji – pasaulinė širdies diena!

 

SDG PROFESINĖS SVEIKATOS SPECIALISTAI kviečia visą rugsėjo mėnesį įmonėse skirti daugiau dėmesio širdies sveikatos temai ir su darbuotojais dalintis naudinga informacija.

Siūlome organizuoti darbuotojų cholesterolio kiekio kraujyje tyrimą (bendrajį ar išsamų), kūno sudėties analizę ar mokymus apie sveikos gyvensenos svarbą.

 

Kraujotakos sistemos ligos yra pagrindinė mirties priežastis Lietuvoje, būtent nuo šių ligų miršta beveik pusė gyventojų.

Padidėjęs cholesterolis, aukštas kraujospūdis, rūkymas, nutukimas, nejudrumas, alkoholio vartojimas, stresas, cukrinis diabetas – rizikos veiksniai turintys didelę įtaką kraujotakos sistemos ligų išsivystymui.

Šie rizikos veiksniai yra koreguojami, juos galima valdyti pasitelkus sveikos gyvensenos principus, su kuriais  susipažinti kviečiame trumpame filmuke ČIA

SDG darbuotojų saugos ir profesinės sveikatos lyderis teikia profesinės sveikatos atstovavimo paslaugą bei padeda įmonių vadovams kurti sveikatai palankesnę darbo aplinką!

 

Teisės aktuose numatyta, kad įmonėse privalo dirbti vienas arba daugiau profesinės sveikatos specialistų, tačiau jei šių specialistų nėra ar nepakanka, vadovas gali samdyti specialistus iš juridinio asmens.

 

Filmukas apie SDG teikiamą profesinės sveikatos priežiūros paslaugą ČIA

 Profesinės sveikatos priežiūros atstovavimas

 Sveikatai palanki darbo vieta

 Konsultacijos

 Mokymai

 Sveikatingumo programos

 Kraujo tyrimai, kūno sūdėties analizė ir kita