Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

SDG Marijampolės skyriaus naujojo biuro statybų pradžia ir Kapsulės ateities kartoms įkasimo ceremonija


2023 m. lapkričio 17 d. – istorinė diena SDG bendruomenei.

SDG kolegos, partneriai, bičiuliai, draugai, garbūs svečiai susirinko į SDG Marijampolės skyriaus naujojo biuro statybų pradžios ir Kapsulės ateities kartoms įkasimo ceremoniją

Ištrauka iš „Laiškas ateities kartoms“:

„SDG“ Marijampolėje veikia jau 20 metų. Sūduvos sostinėje statomas naujas biuras prisidės prie miesto jaukumo ir modernumo, viliamės, kad taip įkvepiame keistis ir kitus. Mes, „SDG“, norime ir siekiame, kad Marijampolė taptų pavyzdžiu Lietuvos regionų vystymui ir senieji miesto istorijos puslapiai darniai derėtų su XXI amžiaus tvariu modernumu ir elegancija.

Tikime, kad SDG naujasis biuras leis augti ir tobulėti mūsų komandai, jame netruks pagarbos, sąžiningo darbo, rūpesčio kiekvienu atėjusiu bei atsakomybės ateičiai. Šią žinią nešame dabarties ir ateities kartoms, tvirtai įsitikinę, kad  mūsų puoselėjamos  vertybės yra vienos svarbiausių, leidžiančių kiekvienam miestui klestėti, o žmonėms jame būti laimingiems.

Ateities kartoms linkime ir tikime, kad Marijampolė bei visa Lietuva šiomis vertybėmis grįs savo verslo kelius ir džiaugsis kiekviena diena laisvoje, klestinčioje Lietuvoje.

Jau kitais metais galėsime džiaugtis naujuoju SDG biuru Marijampolėje – geriausios energetinės klasės A++ administracinės patalpos Marijampolėje, išsiskiriančios architektūrine išraiška, inovatyviais, aplinkai draugiškais sprendimais

Dėkojame už palaikymą, bendradarbiavimą, rūpestį, atsidavimą kuriant, projektuojant, derinant sudėtingus sprendimus SDG bendruomenei, Lietuvos pramonininkų konfederacijos generaliniam direktoriui Ričardui Sartatavičiui, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentui Sigitui Gailiūnui, Lietuvos statybininku asociacijos prezidentui Daliui Gedvilui, Lietuvos elektros energetikos asociacijos prezidentui Kęstučiui Jauniškiui, Architektui Gintautui Vieversiui, Rangovui UAB „Kalstata“ direktorius Pauliui Zabielskai, Techniniam prižiūrėtojui UAB „SDG grupė“ infrastruktūros direktoriui Kęstučiui Kubertavičiui, Marijampolės Šv. Jono Pauliaus II parapijos klebonui – kunigui Mariui Rudzinskui.