Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

Konkurencijos tarybos tyrimas dėl konkurenciją ribijančio susitarimo sudarymo tarp vairavimo mokyklų


2016 m. LR Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl vairavimo mokyklų įkainių. Du metus trukęs tyrimas atskleidė, kad Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacija (LVMA) ir 26 vairavimo mokyklos susitarė pakelti vairavimo kursų kainas Vilniuje, Kaune ir Jurbarke.

Nustatyta, kad 15 sostinės mokyklų susitarė padidinti visų vairavimo mokymo kategorijų (A, B, C, CE, D) ir jų kombinacijų įkainius bei siekė, kad nustatytą kainų lygį taikytų kitos vairavimo mokyklos Vilniuje. Susitarimo dalyviai, valdantys vairavimo aikšteles, grasino konkurentams nutraukti su jais sudarytas aikštelių nuomos sutartis, jeigu šie nepakels paslaugų įkainių iki nurodyto kainų lygio.

Anot Konkurencijos tarybos, kartelinį susitarimą kuravo LVMA ir kelios aktyvesnės įmonės.

SDG grupės personalo ir komunikacijos direktorė tikisi, kad po Konkurencijos tarybos sprendimo, vairavimo mokyklų rinka Lietuvoje taps skaidresnė ir šioje veiklos srityje įsigalios sąžininga konkurencija.

Plačiau galite skaityti: https://www.vz.lt/transportas-logistika/2018/12/20/atskleistas-vairavimo-mokyklu-kartelis#ixzz5bWd3SFMA)