Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

SDG veikla


SDG“ (Saugaus darbo garantas) - 2002 m. įkurta konsultacijų ir mokymų kompanija, rinkos lyderė Lietuvoje, garsėjanti profesionalumu ir socialiai atsakinga veikla.

Nuo 2011 m. bendrovė išaugo į grupę įmonių. Šiuo metu ją sudaro Uždaroji akcinė bendrovė „SDG“ (konsultacijos ir mokymai), UAB „SDG kodas“ (prekyba darbo drabužiais ir asmeninėmis apsaugos priemonėmis), UAB „SDG grupė“ (grupės įmonių valdymas), VšĮ „Saugi pradžia“ (socialiniai projektai, parama). „SDG“  bendradarbiauja su konsultacinėmis įmonėmis Estijoje ir Latvijoje – OÜ „Ohutu Töö Garant“ bei SIA „Droša darba garants“.

Dešimtys tūkstančių įmonių pasitiki SDG specialistais, konsultuojančiais darbuotojų saugos ir profesinės sveikatos, energetikos, priešgaisrinės ir civilinės saugos, aplinkosaugos, vadybos ir teisiniais klausimais.

98 proc. darbuotojų turi magistro ar jam prilygintą išsilavinimą. „SDG“ teikiamoms paslaugoms reikalingas puikus įstatymų išmanymas ir gebėjimas juos pritaikyti įmonėse.

SDG turi padalinius 12 Lietuvos miestų.

„Sėkmė – tai pastangų išvestinė! Padarėme mažiau klaidų negu mūsų konkurentai. Pradėję veiklą nuo 2 paslaugų šiandien vykdome per 350. Pasitikime savo darbuotojų kvalifikacija, išsilavinimu, intelektiniais gebėjimais ir kūrybiškumu, todėl patikime jiems kurti naujas paslaugas.“ (Eduardas Jasas, SDG įmonių grupės prezidentas)

SDG veikla – etikos kodeksas, finansinės ataskaitos, socialinės atsakomybės ataskaitos