Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

KKPDA apdovanojimai 2022


Sausio 26 d. vykusioje Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos Naujametinėje šventėje, asociacijos prezidentas Marius Horbacauskas aktyviausiems ir labiausiai per metus pasižymėjusiems KKPDA nariams vadovams įteikė Metų Nominacijas.

Uždarosios akcinės bendrovės SDG generaliniam direktoriui Eduardui Jasui įteiktas apdovanojimas - KKPDA metų Kokybės Puoselėtojas, už parengtą duomenų ir darbų saugos dokumentaciją asociacijai.

Profesijos Riterio ženklais buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę asociacijos narių darbuotojai ir vadovai.

Didžiuojamės ir nuoširdžiai sveikiname SDG Konsultacijų departamento ekspertę Ireną Maštavičienę pelnius apdovanojimą „Profesijos riteris“ už saugaus darbo kultūros puoselėjimą Lietuvos įmonėse, profesionalumą ir nuoširdų švietėjišką darbą.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos įsteigta nominacija „Profesijos riteris“ skiriama pagerbti iškiliausius žmones, pasižymėjusius savo profesinėje veikloje gerais rezultatais, nusipelniusius plataus pripažinimo ir pagarbos, turinčius savyje pasišventimą ir ištikimybę profesijai, aukštą profesionalumą bei profesinės garbės, etikos, supratimą, visuomeniškumą, keliančius sau aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, sugebančius telkti bendram ir kilniam tikslui žmones, pasižyminčius novatorišku kūrybingumu ir tolerancija nuomonių įvairovei.

Daugiau skaitykite: http://www.pramone.lt/2023/01/27/kkpda-naujametine-svente/