Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

SDG Protų mūšis 2018


Sveikata ir saugios darbo sąlygos – svarbiausia. Šiemet balandžio 28-ąją dieną Lietuva pirmą kartą oficialiai mini Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną. UAB „SDG“ (darbuotojų saugos ir sveikatos konsultacijų ir darbuotojų mokymų saugos ir sveikatos klausimais lyderė Lietuvoje) jau 12 metus iš eilės originaliai pabrėžia šios dienos reikšmingumą. „Pradėjome nuo viešų seminarų įmonėse, įstaigose ir organizacijose, o siekdami atkreipti kuo daugiau žmonių dėmesio, iniciajavome įkvepiančią akciją „Saugok save darbe!“, pagrindinėse miesto sankryžose prieš darbo pradžią dalindami asmeninę apsaugos priemonę – darbo  pirštines. Norime užtikrinti saugią darbo dieną kiekvienam, primindami, kad savimi turime rūpintis patys.“ – pasakoja SDG įmonių grupės prezidentas Eduardas Jasas.

Šią akciją papildo tradicija tapęs VšĮ „Saugi pradžia“ ir SDG organizuojamas renginys Protų mūšis „Būkime saugūs ir sveiki darbe!”, skirtas Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai. I-asis Protų mušio etapas surengtas 7 Lietuvos miestuose. Nuotaikingoje protų mūšio kovoje susirungė beveik 40 komandų, iš kurių 8 pateko į Protų mūšio super finalą balandžio 26 d. Kaune, centriniame UAB „SDG“ biure: „Titanai“ (UAB „Svenheim“) iš Alytaus, „Oranžinis šaras“ (asociacija „Oranžinis šaras“) iš Klaipėdos, „ROL/Statga“ (UAB „STATGA“ ) iš Šiaulių, „Kitokie“ iš Panevėžio, „Jūrės medis“ (UAB „Jūrės medis“) iš Marijampolės, „BOD TEAM“ (UAB „BOD GROUP“) iš Vilniaus, Misija 0“ (UAB „Philip Morris Lietuva“) iš Klaipėdos, „Žvužvangt“ (UAB „Aurika“) iš Kauno.

Susimąstę veidai, šypsenos, jaudulys ir įtampa – dalyvių veidai keitėsi kaskart išvydus klausimus. Kiekvieną etapą sudarė 50 užduočių, susijusių su darbuotojų sauga ir sveikata. Į klausimus pažiūrėta plačiai ir šmaikščiai – dalyviai skanavo gurmaniškas daržoves – pastarnokus, užrištomis akimis lietė daiktus ir spėjo kas tai, tikrinosi matematines žinias, rinko dėliones, išbandė savo klausą, pastabumą ir žinoma, pasitikrino žinias apie darbuotojų saugos ir sveikatos taisykles, ženklų reikšmes, prevencines priemones, naująjį darbo kodeksą.

2018 metų Protų mūšio „Būkime saugūs ir sveiki darbe!“ nugalėtojais tapo komanda „Žvužvangt“, atstovavusi UAB „Aurika“ iš Kauno. Antrąją vietą užėmė komanda „Misija 0“, atstovavusi UAB „Philip Morris Lietuva“ iš Klaipėdos,  trečiąją – „BOD TEAM“, atstovavusi UAB „BOD GROUP“ iš Vilniaus.

 

Protų mūšius rėmė: Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, UAB „Dangaus pupos“, UAB „ScandBook“, AB „Vilniaus pergalė“, UAB „PROFLINE“, ŽŪB „ŠALTEKŠNIS“, MARIJAMPOLĖS TELEKINAS, MARIJAMPOLĖS SPORTO MOKYKLA, UAB „PROVINCIJOS MĖSA“, UAB „MANTINGA“, PRAMOGŲ CENTRAS LŪNA, UAB „AURIKA“, UAB „SDG“. Nuoširdžiai dėkojame jiems.