Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

Nuotolinė sesija darbuotojų psichikos sveikatos iššūkiams ir galimybėms aptarti kartu su SDG psichologėmis


Europos darbuotojų saugos ir sveikatos agentūros (EU-OSHA) duomenimis, psichosocialinė rizika ir su darbu susijęs stresas yra vienas didžiausių iššūkių darbuotojų saugos ir sveikatos srityje. Sveikatos psichologai pastaraisiais metais pastebi išaugusį nerimo, pervargimo ir emocinio perdegimo lygį, kuris daro didelę įtaką darbuotojų veiklos rezultatams ir bendriems įmonių rodikliams – dirbančių žmonių ligos visuomenei kainuoja brangiausiai, nes prie tiesioginių gydymo išlaidų prisideda netiesioginės, atsiradusios dėl sumažėjusio produktyvumo ir pratęstų nedarbo dienų. Todėl Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) teigimu, darbuotojų sveikatai ir organizacijų bei šalies ekonomikos klestėjimui būtinas psichikos sveikatos politikos diegimas ir programų vystymas.

 

UAB „SDG“ sveikatos psichologės vis dažniau įmonėms ir organizacijoms Lietuvoje padeda suprasti darbuotojų psichikos sveikatos svarbą bei imtis ją palaikančių priemonių: vertina mikroklimatą, atlieka perdegimo pasireiškimo ir smurto paplitimo tyrimus, individualiai ir grupėmis konsultuoja vadovus bei darbuotojus, veda psichologinių žinių kursus, seminarus apie įtampos mažinimą, komunikaciją ar laiko planavimą, moko dėmesingu įsisąmoninimu (angl. Mindfulness) grįsto streso valdymo.

 

Jeigu ieškote patikimų partnerių Jūsų įmonės ar organizacijos darbuotojų psichikos sveikatos gerinimui, kviečiame susipažinti su mūsų sveikatos psichologėmis.

Prisijunkite prie nemokamų nuotolinių pertraukėlių (iki 30 min.) darbo dienomis, kurių metu bus apžvelgiami aktualiausi klausimai:

•             Kovo 3 d. 10 val.

Psichologinis atsparumas darbe. Geroji įmonių praktika. Kokius sprendimus įgyvendina įmonės, siekiančios stiprinti psichologinį darbuotojų atsparumą? Didžiųjų įmonių (Swedbank, Google ir kt.) pavyzdžių aptarimas.

•             Kovo 24 d. 10 val.

Psichologinis smurtas darbe. Dažniausiai mokymuose užduotų klausimų aptarimas: Ką daryti, jeigu aš emociškai pratrūkau? Kada pastaba/kritika tampa smurtu? Ar išsispręs problema, jeigu atleisiu smurtautoją? Kaip padėti aukai? Konfidencialumo išlaikymas tyrimo procese.

•             Balandžio 28 d. 10 val. (perkeltas į gegužės 12 d.)

Nelaimingas atsitikimas. Psichologinė darbuotojų būsena jam įvykus. Atsakymai į svarbiausius klausimus: Nelaimingas atsitikimas – kaip apibrėžti šią sąvoką? Kaip nelaimingas atsitikimas paveikia darbuotojus? Kolektyviškumo reikšmė – kodėl svarbu organizuoti grupines konsultacijas? Grupinė konsultacija – ką ir kaip kalbėti, kad kolektyvas galėtų toliau dirbti?

 

Nuotolinių pertraukėlių nuoroda: https://us02web.zoom.us/j/82301488445?pwd=cnBWcXU5SUFRVmJGNVBEVm5LdTdyZz09

Meeting ID: 823 0148 8445 | Passcode: 603488

 

Kviečiame dalyvauti!