Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

SDG ĮMONIŲ GRUPĖS RENGINIAI PASAULINĖS DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS DIENOS PROGA


Jau vienuoliktąjį kartą SDG įmonių grupė balandžio 28 dieną minėjo Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, kurios tikslas – kurti saugias, sveikas ir tinkamas darbo sąlygas. Per tą laiką akcija išsiplėtė į visą renginių ciklą, apimantį įvairias veiklas bei besitęsiantį visą savaitę.

Ketvirtuosius metus iš eilės VšĮ „Saugi pradžia“ kartu su SDG įmonių grupe ir Prekybos, pramonės ir amatų rūmais kvietė smagiai praleisti vakarą diskutuojant apie darbuotojų saugą ir sveikatą bei atsakinėjant protų mūšių „Būkime saugūs ir sveiki darbe!“ klausimus. Regioniniai protų mūšio etapai vyko septyniuose Lietuvos miestuose. Jų laimėtojai balandžio 28 d. rinkosi Kaune, SDG naujajame biure ir susikovė dėl Lietuvos čempionų vardo.

Finale dalyvavo 7 komandos: „Vivatrans“ (UAB „Vivatrans“) iš Alytaus, „Misija 0“ (Philip Morris Lietuva) iš Klaipėdos, „Užskaitom“ (UAB „Aurika“) iš Kauno, „Kumštis“ iš Šiaulių, trečiąją vietą užėmė „ALiGAtoriai“ (UAB koncernas "ALGA") iš Marijampolės, antrąją - „Bokštai bokšteliai“ (BITĖ Lietuva) iš Vilniaus, o nugalėtojų vardą antrus metus iš eilės apgynė „Sakuona“ iš Klaipėdos (Vakarų medienos grupė).

Prizinių vietų nugalėtojams rėmėjų apdovanojimus įteikė Garbės komisijos narys Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kancleris Andrius Verbyla. Specialų KPPAR prizą už neeilinį muzikinį prisistatymą komandai „Sakuona“ įteikė KPPAR Personalo vadovų klubo valdybos pirmininkė Aušra Kerzienė.

Taip pat tradiciškai šią dieną – balandžio 28-tąją - SDG įmonių grupės darbuotojai visų didžiųjų Lietuvos miestų sankryžose praeiviams ir pravažiuojantiesiems dalino darbo pirštines su užrašu – „Saugok save darbe!“, taip pat lankė įmones. Akcijos metu ir šįmet buvo išdalinta virš 4000 porų pirštinių, kurios primena – „Būkime saugūs ir sveiki darbe“!