Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

Geriausia Lietuvos vairuotoja 2018 – SDG Akademijos vairuotojų mokytoja Solveiga Dambrauskaitė


2018 m. rugsėjo 23 d. vyko konkurso „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2018“ finalas. Įveikę daugiau nei tūkstantį internetu besiregistravusių žmonių, į Šiaulių autodromą atvyko 23 geriausieji, tarp jų, SDG akademijos vairuotojų mokytoja Solveiga Dambrauskaitė. Norime pasidžiaugti, kad įveikusi 8 vairavimo ir teorijos rungtis, Solveiga Dambrauskaitė iškovojo geriausios Lietuvos vairuotojos titulą.

Šis konkursas, tai daugiau nei vairavimo įgūdžių ir gebėjimo „spausti gazą“ tikrinimas. Tai nuolat savo užduotimis stebinantis konkursas, kurio metu galima ne tik patikrinti savo įgūdžius, bet taip pat juos patobulinti. S. Dambrauskaitė teigia, kad norint nugalėti šiame konkuse, reikia nemažai teorinių žinių, gebėjimo jas pritaikyti praktikoje, kartais prireikia net ir geros nuojautos. Pavyzdžiui, finale dalyviai turėjo važiuoti 35 km/val greičiu su uždengtu spidometru, visi važiavę lėčiau ar greičiau, gavo baudos taškų. Šioje rungtyje Solveigai sekėsi neblogai, vidutinis važiavimo greitis buvo 35,7 km/val.

Norinčių dalyvauti konkurse buvo virš 1000, iš jų atrankinėse rungtyse dalyvavo daugiau kaip 200 dalyvių. Po kiekvieno atrankos etapo į filnalą keliavo tik viena moteris. Trys etapai – trys moterys finale. Atrankos etapas buvo pakankamai įtemptas, nes varžovių tarpe taip pat buvo dvi vairuotojos, prieš kelerius metus iškovojusios „Geriausios Lietuvos vairuotojos“ titulą.

Paklausta, kokias savybes privalo turėti vairuotojai, Solveiga nedvejodama vardija atsakingumą, tikslumą ir ypač išskiria gebėjimą atsispirti vis labiau plintančiai ydai – naudotis mobiliuoju telefonu vairuojant.

Automobiliais Solveiga pradėjo domėtis susidūrus su problemomis: „teko vairuoti seną automobilį, kuris „džiugino“ vienas po kito atsirandančiais gedimais“, – šypsosi geriausia 2018 m. Lietuvos vairuotoja. „Tuo metu neradau literatūros, atitinkančios mano poreikius, automobilio remonto kursų irgi niekas neorganizavo, todėl nusprendžiau pasirinkti transporto priemonių inžinerijos studijas. Studijų metu ne tik igijau reikiamų techninių žinių, bet labai pamėgau automobilizmą ir nenustojau domėtis juo iki šiol.“ S. Dambrauskaitė ypač domisi automobilių konstrukcinėmis savybėmis, sandara, eksploatacijos ypatumais, taip pat kelių infrastruktūros inovacijomis ir kitais dalykais, turinčiais įtaką saugiam eismui keliuose.

Solveiga Dambrauskaitė, geriausia 2017 m. ir 2018 m. Lietuvos vairuotoja, yra SDG akademijos vairuotojų mokytoja, vedanti A, B kategorijų ir 95 kodo teorijos pamokas. Kaip teigia ji pati, „esu laiminga dirbdama tokį darbą, kurio „darbu“ pavadinti negaliu ir nenoriu. Džiaugiuosi atradus savo sritį, džiaugiuosi galėdama mokyti ir perteikti žinias būsimiems vairuotojams, dalintis patirtimi ir patarimais. Tikiu, jog kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie gražesnės ir saugesnės aplinkos kūrimo. Aš savo veikla prisidedu prie eismo saugumo gerinimo, dėl to esu laiminga.“

UAB „SDG akademijoje“ dirba tik profesionalai!

Nuotraukų galerija: https://www.15min.lt/gazas/galerija/siauliuose-paaiskejo-geriausias-lietuvos-vairuotojas-2018-160768#galerija/160768/4195360 (nuotraukų autorius Vytautas Pilkauskas )

Daugiau informacijos: https://www.lrytas.lt/auto/radaras/2018/08/21/news/startuoja-konkursas-geriausias-lietuvos-vairuotojas-2018--7319954/

https://www.delfi.lt/auto/automobiliu-sportas/geriausiu-lietuvos-vairuotoju-tapo-jau-karta-si-titula-issikovojes-vilnietis.d?id=79138851