Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

Atsakingo požiūrio apdovanojimai 2020


SDG nominuota Atsakingo požiūrio apdovanojimuose, kuriuos organizuoja DELFI – pagrindinis naujienų portalas Lietuvoje.

PALAIKYTI SDG ĮMONĘ GALIMA BALSUOJANT: https://www.delfi.lt/apps/atsakingaspoziuris/

 

Žurnalas „Reitingai“ portalo Delfi užsakymu 2020 m. rugpjūčio 26 d. – spalio 5 d. atliko tyrimą „Socialiai atsakingas verslas“. Tyrime buvo įvertinta dešimt sričių/kategorijų ir kiekvienoje jų atrinkta po dešimt ir daugiau verslo įmonių arba verslininkų (asmenybių), kurie nusipelno socialiai atsakingos įmonės arba socialiai atsakingo verslininko vardo, nes jie ženkliai prisidėjo prie tos srities organizacijų ar iniciatyvų gerovės kūrimo, vystymo ir pan. Atsakingųjų sąrašui sudaryti buvo vykdoma apklausa. Iš viso apklausta daugiau nei 500 įstaigų ir organizacijų, daugiau nei šimtas pačių verslininkų ir jų asociacijų. 

Tyrimas struktūruotas į sritis/kategorijas, kurios yra svarbiausios Lietuvos visuomenei: sveikata ir medicina, švietimas ir mokslas, kultūra ir menas, bažnyčia ir sielovada, vaikai, neįgalieji, senjorai, pagalba atskirtį patiriantiems žmonėms , socialinė atsakomybė pasireiškianti per įdarbinimą, gyvūnų globa ir kaip reiškinys įtraukta organizacija Maisto bankas. Taip pat Delfi portalas suteiks galimybę balsuosi visuomenei ir iš tyrime atrinktų įmonių, asmenybių išrinkti jų atsakingiausiąjį.

SDG įmonė pateko į vieną iš kategorijų ir yra įvertinta kaip TURINTI ATSAKINGĄ POŽIŪRĮ ir siekianti ne tik savo bet ir kitų socialinių tikslų.

 

Daugiau informacijos: https://www.delfi.lt/apps/atsakingaspoziuris/balsavimas