Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

Metinis SDG grupės įmonių darbuotojų susirinkimas


2020 m. kovo 6 d. vyko kasmetinis SDG įmonių grupės darbuotojų susirinkimas. Per 300 darbuotojų susirinko Žalgirio arenoje išklausyti įmonių vadovų pranešimų bei pabendrauti su kolegomis iš kitų SDG skyrių  Lietuvoje.

Susirinkimą pradėjo SDG įmonių grupės prezidentas, po kurio sekė gerbiamo Vilniaus universiteto docento Eugenijaus Laurinaičio paskaitos apie nerimą, stresą, perdegimo sindromą. Pranešėjas atkreipė dėmesį, kad kiekvienas galime keisti tik save, savo požiūrį arba situaciją, kurioje esame. Deja, kito žmogaus pakeisti, patobulinti negalime,- pabrėžė psichologas.

Jau tradicija tapo susirinkimo metu atlikti mankštą. Paaiškėjo, kad apie 51 proc. Lietuvos gyventojų nesimankština, o tai ypač svarbu sėdimą darbą dirbantiems darbuotojams. SDG profesinės sveikatos specialistės Agnė ir Gytautė pakėlė ant kojų visą salę, daugiau kaip 300 žmonių tarsi šoko originalų šokį, išjudinantį pagrindines raumenų grupes.

Susirinkimo metu SDG grupės įmonių (SDG, SDG grupė, SDG kodas, SDG akademija, SDG statyba, Saugi pradžia, SIA Droša Darba Garants) vadovai optimistiškai pristatė 2020 metų planus.

Kaip ir kiekvienais metais, SDG įmonių grupės prezidentas Eduardas Jasas įteikė vardines striukes 10 metų SDG įmonių grupėje išdirbusiems darbuotojams ir palinkėjo visiems likti sveikais.

    

​