Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

SDG BĖGIKŲ KOMANDAI – JAU TREČIOJI KAUNO MIESTO MERO TAURĖ


Birželio 14 dieną SDG dalyvavo Kauno miesto maratone. Surinkę beveik trijų šimtų bėgikų būrį, ir šįmet SDG komanda laimėjo Mero taurę, skirtą daugiausia kilometrų nubėgusiai komandai. o įveikta tikrai nemažai – gerokai virš 3000 km, konkurentus paliekant toli už nugarų.

Šiais metais SDG komada savo bėgimą skyrė Huntingtono ligos asociacijai su misija didinti Huntingtono ligos žinomumą. Huntingtono liga yra paveldima lėtai progresuojanti neurodegeneracinė liga, pasireiškianti judėjimo, emocijų bei pažinimo funkcijų sutrikimais. SDG, drauge su asociacija, tikisi, jog prisidėjo prie visuomenės informavimo apie šią ligą.

SDG komanda džiaugiasi kasmet vis didėjančiu bėgikų būriu, kurie noriai jungiasi prie gausaus ryškiaspalviais marškinėliais pasidabinusio būrio – tai ir SDG grupės įmonių darbuotojai, draugai, artimieji, bėgimo entuziastai, socialiniai partneriai – Kauno miesto savivaldybės vaikų globos namų auklėtiniai bei Kauno samariečių dienos centro „Užuovėja“ vaikai. Dalyvavimas tokiame renginyje – tai šauni proga dar kartą išmėginti savo ištvermę, pasijusti viena galinga ir draugiška jėga bei prisidėti prie kilnių darbų.