Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

Lietuvos šimtmečio minėjimui – 100 minučių šventės kasdien


Lietuvos šimtmečio minėjimui – 100 minučių šventės kasdien

 

Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečio laukimas kūrybiškai ir vieningai – tai SDG šventinės savaitės tikslas. Visą savaitę skyrėme po 100 minučių Lietuvos šimtmečio šventei.

Ankstų Vasario 12-osios rytą darbuotojai puošė simbolinį medelį sveikinimais Lietuvai. Dalinomės su klientais mūsų pačių gamintais trispalviais kaspinėliais. Apšvietėme langus trispalve, kad tamsų vakarą džiugintų kiekvieną gatve pravažiuojantį, pakabinome didingą Lietuvos vėliavą, papuošėme SDG automobilius trispalvėmis.

Vasario 13-osios rytą biure pasklido Užgavėnių blynų kvapas, ruošėme bendrus pietus, skanavome įvairiausių blynelių su geltona, žalia ir raudona uogienėmis.

Vasario 14-ąją šildėm kolegas apkabinimais, prisiminėme Lietuvos šimto metų istoriją.

Vasario 15-ąją giedojome himną, pasipuošę tautiniais drabužiais ir kita tautine atributika, šokom ir sveikinom vieni kitus su artėjančiu atkurtos Lietuvos šimtmečiu. SDG grupės prezidentas Eduardas Jasas palinkėjo šventine nuotaika dalintis su artimaisiais, džiaugtis Lietuvos Nepriklausomybe ir suteikta laisve.

„Darbas kaip šventė“ – būtent taip mūsų darbuotojai atsiliepia apie organizuotą šventinę savaitę. Įrodėme, kiek daug kartu galime nuveikti ir kaip svarbu kurti šiltus santykius darbo kolektyve. Džiaugiamės gyvendami Nepriklausomoje Lietuvoje ir linkime Lietuvos piliečiams stiprybės, kuriant darnią, vieningą ir gražią šalį.