Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

SDG prisidėjo prie akcijos „Lietuvai ir man“


Belaukiant Lietuvos Nepriklausomybės 25–mečio, SDG įmonių grupės kolektyvas, išgirdęs šalies Prezidentės kvietimą pinti trispalves draugystės apyrankes sau, draugui ir Lietuvai ir taip pažymėti šią gražią sukaktį, nusprendė jungtis prie originalios ir prasmingos iniciatyvos. Per visą Lietuvą – Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Alytų, Panevėžį, Marijampolę, Tauragę, Uteną, Šiaulius, Visaginą, Mažeikius, ėmė vytis trispalviai siūlai, draugiškų kolegų pagalba tapdami darnia visuma. 

Visi pynė kaip mokėjo, kolegoms ir draugams padėjo ir nė nepastebėjo, kaip beveik 200 apyrankių iškeliavo į Nacionalinę dailės galeriją papuošti Gediminaičių stulpų konstrukcijos, sukurtos specialiai šiam Kovo 11-osios minėjimui. Graži patriotinė akcija dar kartą priminė, kaip svarbu nepamiršti kodėl esame laisvi ir kaip svarbu puoselėti tą džiugų jausmą širdyje – pasididžiavimą savo tauta ir valstybe. Trispalvių apyrankių pynimas paragino neužmiršti kiekvieną dieną puoselėti vienybę, draugiškumą, savitarpio supratimą ir pagarbą savo kraštui.

SDG įmonių grupė sveikina Lietuvą ir jos tautą su 25-iais metais Nepriklausomybės ir linki, kad lietuvių tauta visad būtų vieninga, laisva, klestinti, kūrybinga ir išdidžiai skelbianti Lietuvos vardą pasauliui ir ateities kartoms!