Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai paminėti – smagus ir informatyvus renginys


Balandžio 28-ąją, minint Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, Kauno širdyje – Laisvės alėjoje restorane „Miesto sodas“ nuo 18 val. šurmuliavo protų mūšio „Būkime saugūs ir sveiki darbe!“ finalininkai iš didžiųjų Lietuvos miestų. Antrus metus visą balandžio mėnesį Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių įmonės, organizacijos ar tiesiog aktyvūs ir iniciatyvūs piliečiai dalyvavo protų mūšių pirmuosiuose turuose savo mieste. Simboliška, jog miestų komandos – nugalėtojos Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną susirungė finale. Tai šiauliečiai „MWC“ ir „Iš kišenės“, komandos iš Klaipėdos „Smeltė“ ir „Misija 0“, Vilniaus komanda „Kriterijus“, marijampoliečiai „ALIGAtoriai“, komanda iš Panevėžio „Antras dublis“, Kauno komanda „E-bros“.

Po įtemptos, smagios ir žaismingos kovos paskelbtos trys prizinės vietos. Garbingą III-ąją vietą užėmė Klaipėdos komanda „Misija 0“ iš UAB „Philip Morris Lietuva“ , II – oji vieta atiteko šiauliečiams „MWC“ iš UAB „Massive Wood Construction“, o nugalėtojais tapo komanda „E-bros“ iš Kauno UAB „E-bros“, kuriems atiteko ir didysis vakaro prizas – apsilankymas Snow arenoje Druskininkuose. Finalo laimėtojai už savo žinias galės džiaugtis slidinėjimo instruktoriaus pamokomis, patys savarankiškai išbandyti slidinėjimo trasas ir dar kartą prisiminti smagų protų mūšio vakarą.

Renginio organizatorius VšĮ „Saugi pradžia” dėkoja SDG įmonių grupei, didžiųjų miestų Pramonės, prekybos ir amatų rūmams, Lietuvos sporto universitetui už prisidėjimą prie šio renginio. Akcijos ir renginiai, skirti Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai paminėti, atkreipia visuomenės, įmonių, įstaigų ir organizacijų dėmesį į saugos ir sveikatos užtikrinimo svarbą darbo vietose, skatina drauge kurti saugią ir klestinčią aplinką.