Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

Danske bank Vilniaus maratonas 2014


Šiemet, rugsėjo 14 dieną vykusiame Vilniaus Danske bank maratone SDG komanda dar kartą įrodė, jog drauge gali daug. Bendromis pastangomis SDG komanda laimėjo net dvi įmonių nominacijas: Gausiausia komanda - bėgo 129 bėgikai; Daugiausiai kilometrų nubėgusi komanda -  įveikėme apie 1385 km ir už tai komandai buvo įteikta taurė.

Šis dalyvavimas Vilniaus maratone SDG komandai buvo išskirtinis. Rugpjūčio 23 dieną įveikę legendinį Baltijos kelią, SDG įmonių grupė savo komandos bėgimą maratone paskyrė šiais metais minimam Baltijos kelio 25 – mečiui. Prieš prasidedant bėgimams, skambant dainai „Bunda jau Baltija“, dar kartą buvo sušoktas Vilnių, Kauną, Panevėžį, Rygą bei Taliną nustebinęs vieningas „Flash mob“ šokis, kuris paskatino tiek komandos narius, tiek aplinkinius prisiminti ir dar kartą pagerbti šią reikšmingą datą. Originalūs komandos narių marškinėliai, sukurti specialiai Baltijos kelio minėjimui, traukė praeivių ir dalyvių akį.

Lydimi vienybės dvasios, SDG komandos nariai drauge įveikė daugiausiai kilometrų ir įmonių grupėje tapo gausiausia komanda. Prie šių pasiekimų reikšmingai prisidėjo ir gausus sirgalių būrys. Įkvepiančiais šūksniais, plakatais ir šiltu palaikymu SDG sirgaliai džiugino ne tik savo komandos, bet ir kitus maratono bėgikus. Gausi SDG komanda džiaugiasi dar kartą patvirtinę savo sėkmės sudedamąsias dalis – komandinę dvasią, vieningumą bei atkaklų tikslo siekimą ir tikisi vėl susiburti kitame maratone.