Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

SEMINARAS. Praktiniai patarimai, kaip visavertiškai grįžti dirbti į biurą iš namų


Per pastaruosius du mėnesius daugeliui teko pakoreguoti savo rutiną, kad prisitaikytų prie susidariusios situacijos. Karantino paskelbimas Lietuvoje daugeliui sudarė sąlygas išbandyti taip visų geidžiamą nuotolinį darbą. Vieniems patiko, kitiems atrodė per sudėtinga. Tačiau gerėjanti sergamumo situacija leidžia po truputį švelninti karantino sąlygas, sudarant galimybes grįžti į darbo vietą. Artėjantys pokyčiai įneš sumaišties, keisis įprastu tapęs dienos režimas.

Įrodyta, kad prasidėjus karantinui, darbo našumas iš namų sumažėjo, tačiau grįžus į tradicinę darbo vietą nereikėtų iš karto tikėtis aukštų rezultatų. Siekiant sklandesnio, trumpesnio pereinamojo laikotarpio, siūlome pasiruošti iš anksto numatyti galimus emocinius ir fizinius sunkumus. SDG lektorės parengė praktinius patarimus, kaip visavertiškai grįžti dirbti į biurą iš namų.

SEMINARO TEMOS

Pirmoji dalis – sveikatos ir higienos reikalavimų užtikrinimas:

  • Pateiksime rekomendacijas ir reikalavimus dėl grįžimo į darbo vietą bei saugumo užtikrinimo biure;
  • Kalbėsime apie darbuotojų aprūpinimą asmeninėmis apsaugos priemonėmis ir tinkamą jų naudojimą;
  • Aptarsime, kaip užtikrinti darbuotojų asmens higieną ir kaip stebėti sveikatos būklę;
  • Pasidalinsime rekomendacijomis dėl tinkamo lankytojų aptarnavimo.

Antroji dalis – psichologinio ir emocinio gerbūvio užtikrinimas:

  • Aptarsime pagrindinius sunkumus, emocinius išgyvenimus, sugrįžus dirbti į biurą bei kaip juos atpažinti ir efektyviai sumažinti;
  • Kalbėsime apie darbo iš namų pliusus ir kaip juos sėkmingai pasitelkti dirbant biure;
  • Praktiškai išbandysime atsipalaidavimo metodą, tinkamą dirbant biure. Tam nereikia jokio papildomo pasiruošimo, laiko ar erdvės!

*Jei turite galimybę, seminaro metu įsijunkite vaizdo kamerą ir mikrofoną.

 

APIE LEKTORIUS

Pirmosios seminaro dalies lektorė – profesinės sveikatos specialistė Agnė Stonkevičiūtė daugiau nei 5 metus gilina žinias visuomenės sveikatos stiprinimo, saugos ir profesinės sveikatos priežiūros srityse. Lektorė dirba su  Lietuvoje ir pasaulyje pripažintomis, įvairių veiklos sektorių įmonėmis. Klientai konsultuojami ieškant praktiškų, kiekvienai įmonei tinkančių sprendimų.

Antrosios seminaro dalies lektorė – sveikatos psichologė Milda Vaznevičienė, turinti 6 metų konsultavimo patirtį. Milda daugiau nei aštuonerius metus gilina teorines ir praktines žinias emocijų kontrolės ir streso atpažinimo bei įveikimo srityse, praktiškai taiko įtampos mažinimo metodus, darbe pasitelkia kognityvinės elgesio terapijos principus.

 

SEMINARO LAIKAS: 2020 m. gegužės 26 d. 15:00 - 17:00 val.

SEMINARO KAINA: 20 eur.

VIETA: Zoom platforma