Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

SEMINARAS. Pozityvioji streso pusė: kaip pasiimti, kas geriausia ir augti


Žodis stresas vartojamas taip dažnai, kad vien išgirdus pavadinimą kyla įtampa ir neigiami prisiminimai. Covid-19 fone šis psichologinis terminas girdimas kasdien tarp žmonių ir medijose. Jungtinės Karalystės psichologijos mokslininkų atlikti tyrimai atskleidė, kad jaunimas ypatingai šiuo metu patiria aukštą įtampos lygį, o pasibaigus pandemijai, streso lygis šoktels dar aukščiau. Tad seminaro metu bus supažindinama su teigiama streso puse evoliucijos psichologijos kontekste, streso psichologine ir socialine nauda bei ką daryti ir kaip pakeisti savo mintis/mąstymą, kad įtampos jaustume mažiau.


Seminaro tikslas – kiekvienam padėti pamatyti stresą kitu kampu, atrasti teigiamus įtampos aspektus ir pritaikyti tai asmeniniame gyvenime. Seminaro metu aptarsime:

  1. Požiūris į stresą pagal H. Selye ir evoliucinę psichologiją.
  2. Streso psichologinė ir socialinė nauda žmogui ir kolektyvui.
  3. Minčių, keliančių įtampą, korekcija remiantis pozityviosios psichologijos ir kognityvinės elgesio terapijos principais.

Lektorė – sveikatos psichologė Milda Vaznevičienė, turinti 6 metų konsultavimo patirtį. Milda daugiau nei aštuonerius metus gilina teorines ir praktines žinias emocijų kontrolės ir streso atpažinimo bei įveikimo srityse, praktiškai taiko įtampos mažinimo metodus, darbe pasitelkia kognityvinės elgesio terapijos principus.
 

SEMINARO DATA: birželio 25 d. 15:00 - 17:00 val.

SEMINARO VIETA: Zoom platforma

SEMINARO KAINA: 25 eur.