Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

Filmai

Patalpinta: 2021-12-02 11:00:58


Kviečiame dalyvauti filmų peržiūroje ir diskusijoje!

UAB “SDG” vykdo projektą “Edukacinės paslaugos apie psichikos sveikatą mokiniams”. Projekto metu turėsite galimybę “Kino pavasario” portale nemokamai pažiūrėti vieną ar kelis iš žemiau išvardintų filmų jums patogiu metu, o po to nuotoliniu būdu grupėse aptarti filmo siužetą, peržiūros metu kilusias mintis ir t.t.

Diskusijų metu bus ne tik aptartas matytas filmas, reflektuojamos kilusios emocijos, bet ir dalyviams suteikiama praktinių patarimų, kaip įveikti aptariamus sunkumus, gerinti ir rūpintis savo psichikos sveikata, padėti kitam, susiduriančiam su psichikos sveikatos sunkumais.

NEMOKAMAI filmų peržiūrai ir diskusijai galite registruotis čia: Registracija

Kviečiame pažiūrėti ir aptarti tokius filmus:

 

Gražus sūnus

Gražus sūnus (2018)

N-16

Beautiful Boy • 2val. 0min. • 2018

Naujasis Felixo van Groeningeno filmas, paremtas bestseleriu tapusiais tėvo ir sūnaus Davido bei Nico Scheffų memuarais, pasakoja daugelį metų trukusią vienos šeimos istoriją kovojant su priklausomybe. Širdį verianti, bet įkvepianti patirtis atskleidžia pasikartojantį išgyvenimo, atkryčio ir išgijimo ciklą. „Oskarui” už vaidmenį filme „Vadink mane savo vardu” nominuotas Timothée Chalamet sugrįžta su dar vienu įspūdingu personažu. Kartu su Steve’u Carellu jie įkūnija įtaigius ir jaudinančius tėvo bei sūnaus santykius.

Daugiau informacijos apie filmą: https://www.kpplius.lt/film/grazus-sunus/

NEMOKAMAI filmų peržiūrai ir diskusijai galite registruotis čia: Registracija

 

 

Baigiamieji egzaminai

Baigiamieji egzaminai (2016)

N-13

Graduation • 2val. 7min. • 2016

Romeo – vidutinio amžiaus daktaras, gyvenantis kompromisų kupiną, bet ganėtinai patogų gyvenimą mažame Transilvanijos miestelyje. Jis augino dukrą vildamasis, kad sulaukusi pilnametystės ji kurs savo ateitį užsienyje. Jo planas artėja prie išsipildymo – Eliza gavo stipendiją studijuoti psichologiją Jungtinėje Karalystėje, telieka išlaikyti brandos egzaminus, o tai tokiai gerai mokinei kaip ji tėra formalumas. Tačiau kai prieš pat pirmąjį egzaminą įvyksta tai, kas gali sugriauti jos kruopščiai planuotą ateitį, Romeo turi veikti. Bet nė vienas sprendimas nesutampa su nuo vaikystės dukrai skiepytais moralės principais

Daugiau informacijos apie filmą: https://www.kpplius.lt/film/baigiamieji-egzaminai/

NEMOKAMAI filmų peržiūrai ir diskusijai galite registruotis čia: Registracija

 

Išgyventi vasarą

Išgyventi vasarą (2018)

N-13

Summer survivors • 1val. 29min. • 2018

Tikrai ne visiems – tik gero kino žiūrovams. Apdovanojimų „Sidabrinė gervė” laureatės Marijos Kavtaradzės debiutas pripažintas geriausiu Baltijos šalių filmu, sulaukė didžiulio susidomėjimo tarptautiniuose kino festivaliuose. Juostoje, kurio premjera įvyko išparduotuose prestižinio Toronto kino festivalio seansuose, pagrindinius vaidmenis sukūrė kylantys jaunosios kartos aktoriai Gelminė Glemžaitė, Indrė Patkauskaitė ir Paulius Markevičius. Spalvingame ir šviesiame kelio filme kalbama mums visiems labai svarbia psichinės sveikatos tema. Ambicinga pradedanti psichologė Indrė sutinka į kliniką pajūryje nuvežti du pacientus: bipoliniu sutrikimu sergantį Paulių ir savyje užsisklendusią Justę. Ši vasariška kelionė tampa pirmuoju žingsniu pasveikimo link. Tai šilta ir jaudinanti istorija, kuri – kaip ir vasara – kupina šviesos, netikėtumų ir vilties, kad viskas yra įmanoma…

Daugiau informacijos apie filmą: https://www.kpplius.lt/film/isgyventi-vasara/

NEMOKAMAI filmų peržiūrai ir diskusijai galite registruotis čia: Registracija

 

Disko

Disko (2019)

N-13

Disco • 1val. 34min. • 2019

Iš pažiūros 19-metės Miriam gyvenimas tobulas. Ji disko šokių pasaulio čempionė ir savo moderniosios evangelikų bažnyčios pasididžiavimas. Vis dėlto pervargęs jos kūnas ir dvasia šaukiasi pagalbos. Kai siekdama apginti savo titulą suklumpa scenoje, ją šeima įtikina, kad tai dėl tikėjimo stokos, ir skatina dar intensyviau susitelkti į religinę praktiką. Ieškodama atsakymų ir gyvenimo kelio, Miriam atsigręžia į dar radikalesnį, dar konservatyvesnį krikščionybės kultą.

Daugiau informacijos apie filmą: https://www.kpplius.lt/film/disko/

NEMOKAMAI filmų peržiūrai ir diskusijai galite registruotis čia: Registracija

 

Norėtum!

Norėtum! (2019)

N-13

If Only • 1val. 44min. • 2019

Chaotiškiau už šeimos atostogas gali būti tik italų šeimos atostogos. Aštuonerių Alma su dviem vyresniais broliais palieka į stačiatikybę atsivertusią mamą ir iš Paryžiaus vyksta į saulėtąją Romą. Čia jau laukia tėtis – apie karjerą kine svajojantis išsiblaškėlis. Atostogos prasideda ir visi iš paskutiniųjų stengiasi elgtis kaip normali šeima. Mergaitė viliasi, kad išsiskyrę tėvai kada nors vėl gyvens kartu, nors ženklai ir rodo priešingai. Ak, bet kaip norėtum!

Daugiau informacijos apie filmą: https://www.kpplius.lt/film/noretum/

NEMOKAMAI filmų peržiūrai ir diskusijai galite registruotis čia: Registracija