Būkite su mumis ir būsite geriausi! 8 800 00228

Filmai


Kviečiame dalyvauti nemokamuose 2022 rugsėjo - spalio mėn. vyksiančiuose nuotoliniuose mokymuose visuomenės sveikatos specialistams, vykdantiems sveikatos priežiūrą mokyklose!

Kviečiame visuomenės sveikatos specialistus registruotis filmo peržiūrai projekto “Edukacinės paslaugos apie psichikos sveikatą mokiniams” rėmuose, kurį vykdo UAB "SDG". Projekto metu turėsite galimybę “Kino pavasario” portale nemokamai pažiūrėti filmą „Gražus sūnus“ jums patogiu metu, sudalyvauti 8 val. nuotoliniuose mokymuose (kūrybinėse dirbtuvėse), kuriuose bus mokoma naudoti kiną kaip ugdymo apie psichikos sveikatą įrankį (t.y. kaip vykdyti mokinių edukaciją apie psichikos sveikatą kinu) naudojantis jau parengta metodine medžiaga.

Mokymų programa:

________________

08:45 – 9:00 Dalyvių prisijungimas

09:00 – 10:30 I mokymų dalis: „Psichikos ir elgesio sutrikimai pasireiškiantys vaikystėje ir paauglystėje bei valgymo sutrikimai“

10:30 – 10:40 Pertrauka

10:40 - 12:00 II mokymų dalis: „Nuotaikos ir nerimo sutrikimai“

12:00 – 13:00 Pietų pertrauka

13:00 - 14:10 III mokymų dalis: „Filmai, kaip edukacinė priemonė, stiprinanti žinias apie psichikos sveikatą – diskusijų gairės ir praktiniai patarimai“

14:10 - 14:20 Pertrauka

14:20 – 16:00 IV mokymų dalis: „Filmo ištraukos analizė ir praktinės dirbtuvės“

 

Po mokymų, gausite papildomų prisijungimų prie dviejų filmų, kuriuos galėsite peržiūrėti su savo mokiniais ir praktiškai įsisavinti išmoktą metodiką.

Trečiasis etapas - intervizijos specialistams, kurie praktiškai vykdo mokinių edukaciją kinu. Trečiasis etapas vyks lapkričio 21-gruodžio 6 dienomis.

NEMOKAMAI filmo peržiūrai ir mokymams registruokitės čia: Registracija

Kviečiame pažiūrėti ir išanalizuoti šį filmą:

Gražus sūnus

Gražus sūnus (2018)

N-16

Beautiful Boy • 2val. 0min. • 2018

Naujasis Felixo van Groeningeno filmas, paremtas bestseleriu tapusiais tėvo ir sūnaus Davido bei Nico Scheffų memuarais, pasakoja daugelį metų trukusią vienos šeimos istoriją kovojant su priklausomybe. Širdį verianti, bet įkvepianti patirtis atskleidžia pasikartojantį išgyvenimo, atkryčio ir išgijimo ciklą. „Oskarui” už vaidmenį filme „Vadink mane savo vardu” nominuotas Timothée Chalamet sugrįžta su dar vienu įspūdingu personažu. Kartu su Steve’u Carellu jie įkūnija įtaigius ir jaudinančius tėvo bei sūnaus santykius.

Daugiau informacijos apie filmą: https://www.kpplius.lt/film/grazus-sunus/

NEMOKAMAI filmo peržiūrai ir mokymams registruokitės čia: Registracija

Daugiau informacijos apie projektą sužinosite paskambinę telefonu Nr. 8693 83530.