SERTIFIKAVIMO ĮSTAIGA UAB „SDG“ INŽINERIJOS DEPARTAMENTAS atestuoja Energetikos darbuotojus pagal Energetikos darbuotojų atestavimo schemą suderintą su Valstybine energetikos inspekcija prie Energetikos ministerijos. Plačiau
Pasiekimai:
SDG - European Business Awards finalistė

daugiau...

Gazelė 2008

daugiau...

Mūsų partneriai:


daugiau...

ES projektas:


daugiau...
Greitieji kontaktai:
Bendras telefonas:
(8 ~ 700) 55 122
Nemokamas telefonas:
(8 ~ 800) 00 228
El. paštas: info@sdg.lt
Konsultacijų kompanija „SDG“ baigė vykdyti darbuotojų kvalifikacijos kėlimo projektą
Didžiausia Lietuvoje verslo konsultacijų kompanija „SDG" baigė vykdyti projektą „UAB „SDG" darbuotojų kvalifikacijos kėlimas, skatinant regioninę bendrovės plėtrą ir regioninį vystimąsi", iš dalies finansuojamą Europos Sąjungos bei remiamą Lietuvos Respublikos. Nuo 2006 m. kovo mėnesio vykdyto projekto vertė - apie 1 mln. 400 tūkst. Lt, bendrovė nuosavomis lėšomis padengė ketvirtadalį projekto išlaidų .

„Stengėmės, kad mokymai pasiektų kiekvieną bendrovės darbuotoją. Per tą laiką jų skaičius išaugo dvigubai - devyniuose „SDG" skyriuose šiuo metu dirba 225 darbuotojai, - pasakoja  bendrovės generalinis direktorius Eduardas Jasas. - Nuo pat įsikūrimo 2002 metais mūsų kompanija visada vadovavosi principu, kad esminis jos turtas ir ateities perspektyvų šaltinis yra kvalifikuoti darbuotojai. Todėl ir darbuotojų mokymo projektas - tai nuoseklus kompanijos plėtros etapas."

Projektas buvo įgyvendinamas pagal Lietuvos 2004 -2006 m. Bendrojo programavimo dokumento 2.2. priemonę „Darbo jėgos kompetencijos ir gebėjimų prisitaikyti prie pokyčių ugdymas". Darbuotojai mokėsi socialinių mokslų, vadybos, anglų kalbos bei tobulino darbo kompiuteriu įgūdžius. Iš viso socialinių mokslų - vadybos mokėsi 180 darbuotojų, anglų kalbos -  140, kompiuterinio raštingumo - 106 įmonės darbuotojai, - tai gerokai viršijo numatytus projekto pasiekimų rodiklius.

Darbuotojų kvalifikacijos augimas būtina sąlyga įmonės plėtrai - per pastaruosius dvejus metus smarkiai išsiplėtė UAB „SDG" teikiamų paslaugų spektras. Labai išaugo Inžinerijos, Konsultacijų, Mokymų departamentai, sukurti nauji - Rizikų bei Prekybos asmeninėmis apsaugos priemonėmis departamentai. Šiuo metu UAB „SDG" siūlo rinkai apie 200 įvairių paslaugų, padedančių įmonių vadovams rūpintis savo darbuotojų sauga ir sveikata. Didžiausias pajamas bendrovė šiuo metu gauna ne iš vienkartinių paslaugų, o iš nuolatinių sutarčių su klientais, kurių visoje Lietuvoje - apie tūkstantį. Pagal 2007 m. pajamas iš šios veiklos UAB „SDG" yra pirma tarp verslo konsultacijų bendrovių šalyje.

Anglų kalbos mokymai turėjo įtakos ir  „SDG" teikiamų paslaugų geografijai - 2007 m. lapkričio mėnesį bendrovės specialistai įvykdė pirmąjį užsakymą iš užsienio - Norvegijoje skaitė asmens higienos darbe paskaitas žuvies apdirbimo įmonių darbininkams.

„Mūsų bendrovės vizija yra tapti patikima ir dinamiška tarptautine konsultacine kompanija, todėl norėdami pasitikrinti, kaip atrodome Europos kontekste, 2008 m. dalyvavome Europos verslo apdovanojimų konkurse, - pasakoja  bendrovės vadovas.-  Šiame konkurse iš viso dalyvavo 7 tūkstančiai įmonių, kurios varžėsi septyniose nominacijose. Tai, kad patekome į finalą tarp 10-ies Europos įmonių, nominuotų apdovanojimo už dėmesį klientams kategorijoje, mūsų bendrovei, skaičiuojančiai tik šeštuosius gyvavimo metus buvo didelis pripažinimas."

Įgyvendintas darbuotojų kvalifikacijos kėlimo projektas padėjo suburti profesionalų, darbingą ir kūrybingą kolektyvą. "Nieko nėra maloniau įmonės vadovui, kaip dirbti su kolektyvu, kurio kiekvienas narys yra paspirtis, kai galima visais ir kiekvienu pasitikėti, žinant, kad bet kurioje situacijoje (o jų mūsų darbe yra ir labai sunkių) galiu būti ramus, nes viskas bus atlikta taip gerai, kaip tik galima",- didžiuojasi kolektyvu generalinis direktorius Eduardas Jasas.